MULTIVERKTYG EXOP18V-40 SOLO L-BOXX
Lagersaldo
XL-BYGG Östra Husby
Beställningsvara
XL-BYGG Norrköping
Färre än 10 st
XL-BYGG Skärblacka
Beställningsvara
Sladdlös Multi-Cutter EXOP18V-40
EXPERT EXOP18V-40 är ett oscillerande 18V-multiverktyg med enastående prestanda som är konstruerat att klara även de tuffaste jobben med alla kompatibla...
Om produkten
EXPERT EXOP18V-40 är ett oscillerande 18V-multiverktyg med enastående prestanda som är konstruerat att klara även de tuffaste jobben med alla kompatibla Starlock-tillbehör – inklusive StarlockMax. Dess kraftfulla, borstlösa motor ger kraftfull oscillering motsvarande 550 W kabeldriven effekt. Den har en oscilleringsvinkel på 4,0° för maximal kapeffektivitet. Den enkla fastsättningsmekanismen gör att det går snabbt att byta blad utan extra verktyg och utan risk för att tappa något fäststift. Vibration Control reducerar skadliga vibrationer på ett effektivt sätt och det smala handtaget med en omkrets på endast 150 mm har utformats för maximal arbetskomfort.
Kompatibel med Bosch Professional 18V System och med batterisamarbetet mellan flera märken, AMPShare.
- Upp till 20 % snabbare än Professional GOP 18V-34
- Maximal komfort: Perfekt hantering tack vare Vibration Control och en smal handtagsomkrets på bara 150 mm